Hakkımızda,,

Dinamik Spor Aletleri

 

Firmamız,müşterilerine koşu bantlarını daha randımanlı şekilde kullanabilmeleri için tüm marka koşu bantlarında teknik destek,bakım ve motor modifiyelerine kadar (DC motor sisteminden AC motor sistemine çevrilmesi) tüm hizmetleri sunmaktadır.Dinamik spor aletleri spor malzemeleri pazarında tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemektedir.Dinamik spor aletleri firması tüm marka ve modellere yönelik teknik destek hizmeti sayesinde Türkiye pazarının liderleri arasında yer almaktadır.Teknolojik yenilikleri yakından takip etmesi yeni servislerin yaratılması,lokalleşmesi ve spor aletleri konularında sahip olduğu bilgi birikimi firmayı sektöründe lider firmalardan biri haline getirmiştir.

Koşu bandı kullanma

 

Koşu bandı tamiri yaparken en çok sorulan soru nedir?, koşu bandını nasıl ve ne süre ile yağlarız.?.;Koşu bandı yağı gerçekten cihazınız için olmazsa olmazıdır.Arıza yapmasına sebep olan en önemli husus yağsız kullanmadır. Yağlama peryodu ve nasıl yağlama yapılacağını teknik destek sayfamızda okuyabilirsiniz.

Firmamız koşu bandı tamiri konusunda her türlü sorunuza cevap vermeyi bir görev bilir.

Basit olan arızaları giderme : Koşu bandı arızalarında bazı kontroller yaparak,servis çağırmadan kendiniz başarabilirsiniz.

Ayarlar

 

Koşu bandı tamirinde servis yetkililerimizin,tespit ettiği ,arızalara sebep olan basit hataları..servis çağırmadan önce,yetkiliye bildirerek ön bilgi almalı ve kontrolünü sağlamanız koşu bandınızın daha sağlıkıı ve uzun süre kullanımını sağlar.. Kesinlikle koşu bandı yağı kullanınız.Nasıl yağlandığı ne kadar sürede yağlama gerektiğini merak eden ve de bilmeyen çok.Nasıl ve ne şekilde yağlanması gerektiğini teknik bilgiler sayfamızdan öğrenebilirsiniz..

Misyonumuz

 

Dinamik Spor Aletleri , dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile sektörün seçkin şirketlerinden biridir.

Özellikle , DC motor sistemli koşu bantlarının AC motor sistemli koşu bantlarına dönüştürülmesi,tüm marka ve modellere tam teknik destek ve bakım hizmeti sunmak önceliklerimiz arasındadır.Firma sağladığı satış sonrası destek hizmeti ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacı ile firmamız aynı sektörden yada farklı sektörlerden bir çok firma ile ulusal ve uluslar arası düzeyde işbirlikleri yapmaktadır.

 KOŞU BANDI TAMİRİ SERVİSİ-KOŞU BANDI YAĞI-KOŞU BANDI İÇİN BANT-MOTOR-ZEMİN-AĞIRLIK ALETİ ORİJİNAL PRESLİ HALAT İMALATI-SİLİKON YAĞI